I am photographer of architecture and interiors


As an architecture and interior photographer, I specialize in capturing the essence of architectural projects and interior design. As a one-man creative club, I strive to showcase the unique beauty and craftsmanship of each building and interior I photograph.


Mé služby

Kontaktujte mě

Specializuji se na prezentaci architektury a interiérů prostřednictvím fotografií, a to od konceptu, přes výstavbu, až po realizaci.

Focení architektury

Fotografií architektury zachycuji podstatu, detaily a konstrukci vašich realizací, a pomocí světla a kopozice ukazuji jedinečné vlastnosti a uměleckou vizi. Fotografie komunikují vaše hodnoty, estetiku a profesionální přístup, ideální pro prezentaci veřejnosti, v architektonických časopisech či v marketingových materiálech, sloužící jako silný nástroj pro propagaci vaší práce a přitahování pozornosti potenciálních klientů a investitorů


Focení interiérů

Mé fotografie dokumentují nejen fyzické atributy vašich interiérů, ale zprostředkovávají také atmosféru, funkčnost a emoce, kterou vyvolávají. Kompozici, osvětlením a pozornosti věnované detailům se snažím ukázat prostorovou harmonii, materiálové bohatství a designovou vynalézavost projektu. Fotografie interiéru pomáhají komunikovat vaše hodnoty a oslovují potenciální zákazníky.


Focení dronem

Dron poskytuje jedinečný pohled vašeho projektu a ukazuje jejich měřítko, kontext a začlenění do okolního prostředí. Fotografie z dronu zdůrazňují jedinečné vlastnosti a prostorové vztahy vašich realizací. Fotografie z dronu zobrazují perspektivní pohled, který není možné jinak dosáhnout. Dron je silný nástroj pro prezentaci projektů.


Focení nemovitostí

Fotografické služby v oblasti nemovitostí nabízejí poutavé snímky, které nádherně prezentují architektonickou dokonalost a jedinečné vlastnosti vašich nemovitostí. Fotografie jako marketingový nástroj, který vám umožní efektivně komunikovat, což v konečném důsledku usnadní úspěšné transakce a maximalizuje návratnost investic.


Focení stavby

Fotografie z průběhu výstavby nabízí komplexní vizuální záznam vývoje vašeho projektu od počátku až po dokončení. Zachycuji milníky ve výstavbě, dynamickou proměnu, vytvoříme poutavé vizuální vyprávění, které podtrhne vývoj vašeho staveniště do podoby hotového mistrovského díla. Od zachycení souhry světla a stínu na surových materiálech až po ukázku živosti zručných řemeslníků při práci - mé fotografické soubory vtáhnou diváky do poutavého příběhu vývoje vašeho projektu


Whether you want to document a new architectural or interior design project, showcase your portfolio or enhance your marketing materials, I'm here for you. Let's work together to bring your vision to life through architectural photography.
Contact

Whether you want to document a new architectural or interior design project, showcase your portfolio or enhance your marketing materials, I'm here for you. Let's work together to bring your vision to life through architectural photography. I travel all over the country and abroad for projects.


Vybrané fotografie architektury a interiérů

Fotografie z dronu chaty na samotě u lesa. Chata LUFT. Noční fotografie architektury nového Domu Kultury v Letohradu od  Architekti IN JIRI BEDNAR Interiér jídelny s luxusním lustrem od MeaCasa v Mezonetu JIRI BEDNAR Fotograf Jiří Alexander Bednář Fotograf Jiří Alexander Bednář JIRI BEDNAR Fotograf Jiří Alexander Bednář Fotografie interiéru obývacího pokoje v pražském mezonetu JIRI BEDNAR Fotografie interiéru kuchyňky kanceláří MS Invest v Brně na Trnité Fotograf Jiří Alexander Bednář Fotografie interiéru obývacího pokoje v pražském mezonetu Fotograf Jiří Alexander Bednář Fotografie interiéru ve vile u Prahy. Obývací pokoj, jídelna a kuchyně v jednom prostoru. Fotografie interiéru malých zasedacích místnosti v kanceláří MS Invest v Brně na Trnité Luxusní interiér ložnice a koupelny v jednotném prostoru s výhledem na Prahu Fotografie interiéru kuchyně a obývac'iho pokoje s knihovnou.


All rights reserved © 2014-2024 Jiří Alexander Bednář