Mediální servis

Správná prezentace projetu je nezbytná. Proto se jako fotograf architektury a interiérů zaměřuji i na jejich prezentaci v médiích. Spolupracuji s relevantními českými i zahraničními médii, která se specializují na architekturu, design, materiály, stavební činnost a další, díky nimž se vaše projekty spolehlivě dostanou k cílové skupině.


Fotografie

Základem prezentace je fotografie. Zpravidla se jedná o příběhovou fotografii, technickou/dokumentární fotografii a případně i o inscenovanou fotografii. Projekt je tak nafocen nejen pro představení vašeho portfolia, ale i pro široce zastoupená média a pro neveřejné prezentace klientům, kdy kupříkladu potřebujete znázornit technická řešení.


Příběh

Pokud projekt chcete prezentovat se vším všudy, samotné fotografie nestačí. Z toho důvodu jsou doplňovány o tiskovou zprávu s příběhem a s technickými parametry architektury. Společně s fotografiemi tvoří perfektní podklady pro prezentaci, přičemž média si z informací už vytváří vlastní články.


Media kit

Media kit se tedy skládá z fotografií, půdorysů, technických informací a tiskové zprávy napsané na míru projektu, čímž provází celým jeho příběhem od přípravy až po samotnou realizaci a dokončení. Podává tak o něm komplexní obraz, díky kterému vytvoříte perfektní prezentaci.


Proč mediální servis?

Mediální servis je komplexní služba od focení projektu až po jeho publikaci. Jeho prostřednictvím nejenom představíte svůj projekt a sebe jako firmu, ale díky prezentaci v odborných médiích získáte jistotu, že jste oslovili nejširší záběr potencionálních klientů, kteří mohou projevit zájem o vaši spolupráci.
Mediální servis: Budova IMPAKT

Galerie projektu – pro media kit nás kontaktujte na studio@jiribednar.com

Czech Design – Skoro jako od Pragera. Novostavba od ateliéru majo architekti vyzdvihuje kouzlo matematiky – 9. 9. 2021 – www

Archiweb – Pavilon IMPAKT MFF UK – 2021 – wwwMediální servis: Dům nad výměníkovou stanicí

Galerie projektu – pro media kit nás kontaktujte na studio@jiribednar.com

Archspace – Jak udělat z nevzhledné výměníkové stanice atraktivní sídlo právnické firmy – 19. 8. 2021 – www


Mediální servis: Rodinný dům v Rábech od ateliéru AIR

Galerie projektu – pro media kit nás kontaktujte na studio@jiribednar.com

EARCH – Jeden dům pro dvě rodiny. V podhradí Kunětické hory navrhl ateliér AIR rodinný dvojdům – 22. 7. 2021 – www

Loxone – Pod hradem postavili inteligentní dům pro 2 rodiny – 10. 5. 2021 – www

HOME Byt, dům, styl zahrada – Citlivě zasazený dům v malé obci má téměř pět set metrů čtverečních a žádný vypínač – 5. 5. 2021 – www

Stavba Web – Rodinný dům v Rábech – 14. 4. 2021 – www

Archizoom.cz – Rodinný dům v Rábech, Moderní bydlení od AIR Ateliér – 9. 3. 2021 – www

Môj Dom, Zoznam.sk – Citlivo zasadený dom v malej obci má takmer 500 metrov štvorcových a žiaden vypínač – 9. 4. 2021 – www


Mediální servis: Rodinný dům v Rosiciích nad Labem od ateliéru AIR

Galerie projektu – pro media kit nás kontaktujte na studio@jiribednar.com

Archiweb – Rodinný dům v Rosicích nad Labem – 2021 – www

Stavba Web – Rodinný dům v Rosicích nad Labem – 31. 3. 2021 – www
Všechna práva vyhrazena © Jiří Alexander Bednář 2014-2021