Profesionální fotograf architektury a interiérů

O mně

Ahoj, já jsem Alex a jsem fotograf. Tolik k oficialitám. Začal jsem fotit v roce 2014 a mým prvním klientem byl Bar, který neexistuje, a byla to perfektní jízda šílených konceptů, nočních akcí do 4 do rána, zakončená barovým časákem.

Současně jsem studoval na Univerzitě Tomáše Bati, aby se ze mě stal krutopřísný umělec. A taky jsem začal fotit architekturu a interiéry. Prošel jsem si všechno, fotky lidí, věcí, akcí, jídla, ale nejlepší je stejně architektura. V průběhu let moje fotografie byly zveřejněny v časopisech ERA 21, Architect+, Můj dům, online magazín Archizoom a další.

Dost ale bylo o mně, portfolio jste si určitě prohlédli. Teď už mi jen zavolejte, chci vědět všechno o vašem projektu. Domluvíme se na dobrém kafi – jsem brňák, tady má každý v žíle alespoň dvě pikola – a probereme další úžasný foto koncept! Pokud se chcete zastavit do Brna, je to první zatáčka z Prahy na Vídeň, tu nemůžete minout. A pokud jste zdaleka, přijedu i přiletím kamkoli, cestovní pas mám, tak i do Prahy se dostanu.Všechna práva vyhrazena © Jiří Alexander Bednář 2014-2022