Reference / Doporučení od klientů

Velká spokojenost se službami pana Bednáře. Samostatný, kreativní, veškerou produkci si vždy na místě výborně zajistil, excelentní postprodukce, solidní dodací termíny. Doporučuji případným zájemcům.

Vlastislav Navrátil – Firmadat, s.r.o. – www.firmadat.cz – vlastislav.navratil@firmadat.cz – 724 083 016
S fotografem Jiřím Bednářem spolupracujeme již několikátý rok a jeho práce byla už od prvního kontaktu výborná, naprosto profesionální a navíc úroveň jeho výstupů jde pořád nahoru. Focení pro naši společnost Thermont představovala referenční, stavby, projekty, architekturu a v tomto se pan fotograf velmi dobře profiluje, dokáže fungovat naprosto samostatně a nemáme důvod měnit.

Petr Zavadil – Thermont spol, s.r.o. – www.thermont.cz
S panem Bednářem spolupracujeme při focení realizací našich projektů – staveb a interiérů. S výstupy jeho práce jsme velmi spokojeni. Ceníme si zejména jeho spolehlivost, profesionalitu a samostatnost.

Jan Fuller – UNIVERS projekt, v.o.s. – www.up-i.cz
S Jiřím Alexandrem Bednářem pracuji již 4 roky. Realizuje focení produktových fotek pro můj projekt We Are Ferdinand. Nafotili jsme spolu stovky fotek a můžu jen doporučit. Skvělý přístup.

Salvátor Soška – jednatel / We Are Ferdinand – www.weareferdinand.cz – info@weareferdinand.cz – 725 267 261
S panem Bednářem spolupracujeme na focení dokončených bytových jednotek pro inzerci a rozhodně ho můžeme vřele doporučit. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, spolehlivost a skvělé zpracování fotografií. Vážíme si také promptní komunikace a dobré domluvy v průběhu celého focení.

Andrea K. – PSN s.r.o. – www.psn.cz
Jirka pro mě fotil sadu snímků pro osobní webovou prezentaci. Spolupráce byla vynikající. Jirkovu práci zdobila zapálenost, flexibilita, chuť experimentovat a zejména profesionalita. Velmi si vážím jeho rad ohledně použití fotografií v návrhu mé prezentace – posunul tím celý projekt o úroveň výše.

David Tuč – inovátor produktů a služeb, design leader – www.davidtuc.com
S panem Bednářem již delší dobu spolupracujeme a jsme s jeho službami velmi spokojeni. Profesionál ve svém oboru. Doporučujeme všem případným zájemcům.

Kateřina Dobešová – SERVIS CLIMAX a.s. – www.climax.cz
S Alexem jsme spolupracovali na několika fotografických projektech. Vždy ke vší spokojenosti. Hlavně jsme ocenili perfektní rychlou komunikaci, profesionální práci na místě a fotky, které byly vždy hotové ve smluveném termínu a kvalitě. Nově bych chtěl ještě využít jeho focení a natáčení s dronem, ale k tomu jsme ještě neměli vhodnou příležitost.

Andrej Vališ – www.lidizbaru.cz
Jiřího Bednáře rozhodně doporučuji. Výborná kvalita a spolehlivost při dodání.

Milan Vácha – Provozovatel Fitness – www.fitnessmotivace.cz
Skvělý fotograf, spolehlivý, dohodnuté podmínky vždy platily.

Jan Ptáčník – Adbros s.r.o. – www.adbros.cz
Spolupráce s Jirkou byla vynikající. Fotil nám tým na nový web a vše proběhlo dle domluvy. Postprodukce byla rychlá a výsledek předčil očekávání. Vřele doporučuji.

Filip Ferbr
BcA. Jiří Alexander Bednář
E-mail: foto@jiribednar.com
Mobil: +420 721 871 391
WhatsApp: 420721871391 (Stačí kliknout a WhatsApp se spustí)

Sociální sítě: Facebook, Instagram a YouTube
Fotím po celé České republice, a jsem k dispozici k realizaci zakázek celosvětově.

Všechna práva vyhrazena © 2014-2020 Jiří Alexander Bednář