Fotograf architektury a interiérů – Jiří Alexander Bednář

Proč chtít profesionálně nafocené projekty? Představte svou tvorbu díky fotografiím, které mohou oslovit nové klienty, partnery, návštěvníky, pronajímatele a investory. Je důležité zachytit architekturu a interiér tak, aby fotografie co nejlépe odrážela záměr prostoru, atmosféru, a proto i fotím v průběhu celého dne od úsvitu po západ.

Fotografie interiérů

Fotografie interiérů je nedílnou součástí fotografií architektury a realit, zachycuje vnitřní prostory budov, jejich vybavení, doplňky, které sestavují architekti a designéři, a výtváří celkový dojem a pocit.

Fotografie architektury

Fotografie architektury sdružuje fotografie interiéru i exteriéru, představuje kompletní soubor pro Vaši prezentaci v portfóliu, nabídce nemovitostí a časopisech.

Fotografie z dronu

Fotografie z dronu jsou unikátní prezentací Vašeho projektu. To co jinak můžete prezentovat z vizualizací, díky dronu představíte široké veřejnosti díky fotografii z dronu.

Nejste rozhodnutí?


Chci se dozvědět víc

Architekti

Představte svůj projekt díky profesionálním fotografiím architektury a oslovte nové i stávající klienty. Nejen v portfoliu, ale fotografie architektury prezentujte v časopisech i webových architektonických portálech. Zachytím Vaši realizaci v ten pravý čas, každá část dne má své jedinečné kouzlo. Rád si počkám na zlatou a modrou hodinu.

Designéři

Interiérový designéři, kuchyňská studia nebo výrobci židlí a křesel jsou nepostradatelnými partnery při realizacích. Referenční interiérové fotografie , fotografie designu a produktů se dokonale doplňují s experimenty a pohybem, které oživí jinak statickou fotografii.

Developeři

Investujete do výstavby nemovitostí za účelem prodeje nebo pronájmu? představte svůj projekt profesionálními fotografiemi interíerů a architektury, které osloví Vaše budoucí klienty. Představte okolí a prostory Vašeho projektu, zapůsobte!

Reality a nemovitosti

Kvalitní fotografie které zaujmou jsou nutnou součástí každé prezentace prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Profesionální fotografie realit může pomoci s rychlým prodejem a vyšší cenou, než kdyby byly nafoceny jinak. I malé projekty si zaslouží velké fotografie.

Dodavatelé

Realizovali jste fasádu nové sportovní haly, barevnou výmalbu ve školce, dodávali osvětlení, nebo instalovali velkoplošné prosklení? Fotografii architektury a interiérů představí Vaši práci všem Vašim zákazníkům a mohou oslovit další.

Napište mi nebo zavolejte


Nezávazná poptávka


Reference klientů

Velká spokojenost se službami pana Bednáře. Samostatný, kreativní, veškerou produkci si vždy na místě výborně zajistil, excelentní postprodukce, solidní dodací termíny. Doporučuji případným zájemcům.

Vlastislav Navrátil – Firmadat, s.r.o. – www.firmadat.cz – vlastislav.navratil@firmadat.cz – 724 083 016

S fotografem Jiřím Bednářem spolupracujeme již několikátý rok a jeho práce byla už od prvního kontaktu výborná, naprosto profesionální a navíc úroveň jeho výstupů jde pořád nahoru. Focení pro naši společnost Thermont představovala referenční, stavby, projekty, architekturu a v tomto se pan fotograf velmi dobře profiluje, dokáže fungovat naprosto samostatně a nemáme důvod měnit.

Petr Zavadil – Thermont spol, s.r.o. – www.thermont.cz

S panem Bednářem spolupracujeme při focení realizací našich projektů – staveb a interiérů. S výstupy jeho práce jsme velmi spokojeni. Ceníme si zejména jeho spolehlivost, profesionalitu a samostatnost.

Jan Fuller – UNIVERS projekt, v.o.s. – www.up-i.cz

S Jiřím Alexandrem Bednářem pracuji již 4 roky. Realizuje focení produktových fotek pro můj projekt We Are Ferdinand. Nafotili jsme spolu stovky fotek a můžu jen doporučit. Skvělý přístup.

Salvátor Soška – jednatel / We Are Ferdinand – www.weareferdinand.cz – info@weareferdinand.cz – 725 267 261

S panem Bednářem spolupracujeme na focení dokončených bytových jednotek pro inzerci a rozhodně ho můžeme vřele doporučit. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, spolehlivost a skvělé zpracování fotografií. Vážíme si také promptní komunikace a dobré domluvy v průběhu celého focení.

Andrea K. – PSN s.r.o. – www.psn.cz

S panem Bednářem již delší dobu spolupracujeme a jsme s jeho službami velmi spokojeni. Profesionál ve svém oboru. Doporučujeme všem případným zájemcům.

Kateřina Dobešová – SERVIS CLIMAX a.s. – www.climax.cz